menu

3x vítězství ve výtvarné soutěži „Moje rodina…“

3x vítězství ve výtvarné soutěži „Moje rodina…“

Naše škola se již potřetí zapojila do výtvarné soutěže určené žákům ostravských škol „Moje rodina…“. Tato výtvarná soutěž se koná pod záštitou Komise pro rodinu a volný čas rady města Ostravy a s finanční podporou statutárního města Ostravy. Odborná porota v každé kategorie ohodnotí 6 nejlepších prací. Polovinu vítězů určí odborná komise, druhá polovina vzejde z internetového hlasování. Až do dnešního večera bylo možné hlasovat pro výtvarné práce, které postoupily do užšího výběru. O přízeň poroty i široké veřejnosti bojovali níže uvedení žáci:

Moje rodina… (kategorie III 12-13 let)
Barbora Pišová, 1.A: Rodinná dovolená
Natálie Indruchová, 1.A: Nedělní odpoledne u babičky
Emílie Hanzlíková, 2.B: Dovolená ve Slovinsku
Hana Kašparcová, 2.B: Rodinná večeře
Zuzana Buschová, 2.B: Jardin pour la Paix (Francie)

Moje rodina… (kategorie IV 14-16 let)
Dagmar Večeřová, 3.B: Srdce v nebi
Klaudie Boleslavská, 3.B Rodinné spojení

A jak to tedy dopadlo? Vítězně!!! A to hned 3x. 😉

V kategorii III odborná porota stanovila za vítěznou práci „Dovolenou ve Slovinsku“ od Emílie Hanzlíkové z 2.B. Druhé vítězství  v této kategorii pak vzešlo z internetového hlasování, kde širokou veřejnost oslnila malba Zuzany Buschové rovněž z 2.B Jardin pour la Paix.

V kategorii IV si  z internetového hlasování vítězství odnáší Dagmar Večeřová z 3.B se svou prací Srdce v nebi.

Každý oceněný žák obdrží hodnotné ceny a diplom. Oficiální předání cen proběhne v neděli 22. května 2022 na festivalu Ostravský kompot za účasti předních představitelů města Ostravy.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy a fanouškům děkujeme za hlasy v internetovém hlasování! ❤

//