


30. 11. 2018 – za pouhé 4 pracovní dny je poptávka organizátora naplněna – sešlo se více než 150 dárků! Dárky již tedy nenoste.
Moc děkujeme za vaši pomoc! 🙂
Wichterlovo gymnázium se již po třetí zapojí do charitativní sbírky Krabice od bot.
V loňském roce jsme díky vám mohli předat neuvěřitelných 412 krabic. Letos chceme upřednostnit kvalitu dárků před jejich množstvím a rádi bychom naši sbírku zacílili na rozvíjející a vzdělávací dárky. Snížením cílového počtu na 150 krabic a konkrétnější prosbou na jejich obsah se snažíme napojit na cíle partnerské organizace Eurotopia a především na potřeby jejích klientů. Naše gymnázium se tak letos opět stává oficiálním sběrným místem celonárodní sbírky Diakonie Českobratrské církve evangelické, současně ale přicházíme se specifickým požadavkem. Věříme, že vás od darování neodradí, ale naopak vás může ve „smysluplnosti obdarovat“ ještě utvrdit.
Dárky zabalené do krabic můžete přinášet do prostoru našeho vestibulu v pracovních dnech mezi 7. a 16. hodinou v období od 26.11. do 9.12. V případě velkého počtu krabic může být výběr ukončen dříve a doporučíme vám jiné sběrné místo.
Těšíme se na Vás!
//