


Vážení rodiče, milí žáci,
na základě opatření MZ ČR platného od zítřejšího dne, jehož ted najdete zde: opatření od 14.3., již není nutné v prostorách školy používat ochranu dýchacích cest (respirátor/roušku). Jinými slovy, od zítřka už všichni BEZ, a to i ve společných prostorách 🙂
V souvislosti s tím bych vás chtěl opakovaně požádat o ohleduplnost a připomenout, že nemocné dítě do školy nepatří. Pokud se u žáka vyskytnou příznaky infekčního onemocnění, neposílejte ho do školy.
Myslím, že tentokrát už bych povolil i verzi: volejte sláva a pět dní se radujte 🙂
Jan Netolička
//