


O zážitky na letošních sporťácích opravdu nebyla nouze. Každá ze tříd septim a třetích ročníků absolvovala následující aktivity: orientační běh, golf, kánoe, lezeckou stěnu, výšlap na Lysou horu (nebo ve stádiu pokusu, vzhledem k počasí), squash a badminton. Jaký byl sportovní kurz? Na přání studentů neuvádíme k citacím jména 🙂
„Ztratila jsem se v lese.“
„Velmi se mi líbil začátek řeky Opavy vodáckého výcviku, snad jen škoda, že na spodním toku řeka tolik netekla, dost jsme se nadřeli :-D.“
„Porazil jsem paní profesorku Pávkovou na jamky, což mne hodně potěšilo. A taky jsem rád, že skončil ve vodě Bořek s paní profesorkou Holečkovou.“
„Golf byl fajn. Super zkusit si loďky.“
„Na orientačním běhu jsem se naučil dělat rozhodčího a zapisovatele. Golf jsem si užil, dokonce jsem porazil spolužáky.“
„Sporťák? Co s ním? Pecka!“
Závěrem výroky kolegů tělocvikářů:
„Objevili jsme plno skrytých sportovních talentů. Všichni sportovali vášní a zápalem, chovali se fér a navzájem si pomáhali. Duch fair play je všudypřítomný.“ (paní prof. Piková)
„Není špatného počasí, jen špatně oblečený“. (pan prof. Dybal)
„Hodně jsme ocenili zájem i přes nepřízeň počasí, dobrou náladu nezkazilo vůbec nic.“ (paní prof. Krčmářová)
//