Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
Milí příznivci výletů, pochodů a túr, chtěli bychom vás pozvat na 1. společný výšlap do našich nejbližších hor Beskyd. Tentokrát je v plánu nenáročná trasa z Kunčic pod Ondřejníkem do Frýdlantu nad Ostravicí (cca 11 km). Nebude to žádná honička, záleží jen na vás, jaké tempo si zvolíte a jak si to celé užijete.
Pokud se naše výprava podaří, chtěli bychom navázat i dalšími akcemi, a to každou poslední sobotu v měsíci. Trasu a sraz zveřejníme vždy týden předem na webu a facebooku školy.
Srdečně zveme do jarní přírody, za čerstvým vzduchem a těšíme se na společné zážitky.
Organizační tým
Wichterlovo gymnázium je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem