menu

Sbírka potravinové pomoci

Sbírka potravinové pomoci
Naše gymnázium se letos opět zapojí do Potravinové sbírky, kterou pořádá Potravinová banka v Ostravě, z. s. ve spolupráci s Krajským úřadem Moravskoslezského kraje. Sbírka se pořádá v rámci Mezinárodního dne za vymýcení chudoby, který se každoročně slaví 17. října. Žádáme proto všechny, kteří chtějí pomoci, aby ve dnech 15. – 18. 10. přinesli do vestibulu školy trvanlivé potraviny v jakémkoli množství.
Velice si vážíme každé pomoci a předem děkujeme.
//