menu

Úspěch ve výtvarné soutěži „Ovoce plné vitamínů“

Úspěch ve výtvarné soutěži „Ovoce plné vitamínů“

V tomto školním roce se žáci tříd nižšího gymnázia zapojili do výtvarné soutěže, kterou každoročně vyhlašuje v Praze Český zahrádkářský svaz již od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Letošní téma bylo „Ovoce plné vitamínů“. A podobně jako v předchozích ročnících, tak i letos se naši žáci dostali do užšího výběru a na 4. místě se se svou malbou umístila Frída Guňková z IV.A v kategorii kresba- malba „C“.

Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

 

//