Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
V sobotu 3. září večer budou mít absolventi jedinečnou příležitost k setkání jak se svými bývalými učiteli, tak i se svými spolužáky na společenském večeru, který se bude konat ve všech prostorách Nové auly VŠB-TU. Účast přislíbila asi stovka bývalých i současných pedagogů.
O dobré jídlo a pití se postará kavárna Kovork, hudbu zajistí Proxima Orchestra, kterou mnozí z vás budou znát ze „šluskolon“Taneční školy Chlopčík. Program bude doplněn vystoupeními žáků a absolventů a také retrotombolou.
Vstupenky je stále ještě možno zakoupit prostřednictvím níže uvedeného odkazu!!!