Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
Vážení pedagogové, žáci, rodiče, všichni, s nimiž jsme se letos potkali, i Vy, kteří znáte nás, i když my Vás zatím ne. Přejeme Vám krásné Vánoce a v roce 2017 zase o trochu víc radosti a štěstí. Přejeme Vám, ať všechno, co děláte, je tím nejkrásnějším dárkem, ať už pro ostatní, nebo přímo pro Vás. My se snažíme, abychom to tak měli. Těch fyzických dárečků jsme letos posbírali pro děti z dětských domovů spoustu (viz přání) a moc za ně děkujeme, ale snad jsme rozdali ještě mnohem více dárků, které sice nejdou rozbalit, ale které vydrží hodně, hodně dlouho.
Za Wichterlovo gymnázium
Jan Netolička, ředitel školy
Wichterlovo gymnázium je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem