Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
Do celostátního kola se jako jediný z ostravských gymnázií probojoval Jirka Škrobánek ze VI. A. Do hranice statutu úspěšného řešitele mu chyběl pouhý jeden bodík, obsadil tak v rámci ČR 15. – 18. místo. A to je skvělý výsledek, zvláště přihlédneme-li k tomu, že znalosti a dovednosti potřebné pro absolvování této soutěže nenavazují na středoškolskou látku a navíc většina účastníků byla o rok nebo dva starší. Věříme, že tento úspěch bude pro Jiřího povzbuzením, protože tuto soutěž si může jako středoškolák ještě dvakrát zopakovat.