Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
Poslední dny školního roku se na našem gymnáziu nesly v duchu sportu, týmového ducha a dobré nálady. Slunečné počasí a skvělá atmosféra doprovázely oba sportovní dny – jeden určený pro nižší gymnázium a druhý pro vyšší ročníky. Na hřištích, běžecké dráze i v tělocvičně se nešlo nesetkat s úsměvy, nadšením a touhou po férovém zápolení. […]
S příchodem Mikuláše jsme v probíhajícím adventu podle plánu ukončili sbírku vánočních dárků „Krabice od bot“ (aneb děti dávají dárky dětem). Začalo počítání a třídění, aby se dárky mohly vydat na cestu pod stromečky chudších rodin či za okna azylových domů. S velkou radostí můžeme říci, že díky Vám všem potěší více než dvě stovky malých i velkých dětí. Ano, sešlo se nám více než 200 krásně zabalených dárků. Každý z nich už brzy udělá radost některému dítěti z našeho regionu. Dárky budeme postupně předávat organizacím Azylový dům Debora (Diakonie ČCE), Dům pro ženy a matky s dětmi (Azylový dům a noclehárna – Armáda spásy), Náruč (zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc – Diakonie ČCE) a Eurotopia.